Haberler


example1

12.11.2013 - 14.11.2013 tarihleri arasında A.B.D., Las Vegas, ilinde gerçekleştirilecen International Pool & Spa Expo / Backyard Living Expo Las Vegas - Fuarına , Antech markamızla katıldık. Hanley Wood Exhibitions tarafından organize edilen International Pool & Spa Expo / Backyard Living Expo Fuarı sektörümüzdeki  uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.example1

Enelsa Pool Expo 2014 Fuarında.......

Pool Expo 2014, Havuz, SPA, Sauna Ekipman ve Aksesuarları Fuarı, Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 07-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. 

Pool Expo 2014 fuarı kapsamında yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, filtrasyon sistemleri, havuz kaplama malzemeleri, boru ve bağlantı elemanları, mekanik tesisat, arıtma, filtrasyon, aydınlatma sistemleri, havuz kapama sistemleri, yalıtım, ısıtma ve nem alma cihazları, dezenfeksiyon sistemleri, izolasyon malzemeleri, su ekipmanları ve süs havuzları sergilenecek. 

Pool Expo 2014 fuarı, sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlayacak. 

Profesyonel ziyaretçiler, 
Pool Expo 2014 fuarı boyunca akademik kurum ve kuruluşlarının düzenleneceği seminerler ve teknik sunumlar aracılığıyla, sektördeki teknolojik gelişmeleri ve uygulama çözümlerini en doğru kaynaklardan öğrenme şansını yakalayacak.